Sage

O nas, czyli... Sage na świecie


Sage jest jednym z największych dostawców rozwiązań ERP na świecie. *

 

Grupa Sage (Sage Group plc) jest także światowym liderem wśród dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie, głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Firma została założona w 1981 roku i jest notowana na Londyńskiej Giełdzie (LSE) od 1989 roku. Posiada 6,3 mln klientów oraz ponad 13 400 pracowników na całym świecie. Działa w ponad 24 krajach, na terenie Europy, Ameryki Północnej, Południowej Afryki, Australii oraz w Indiach i w Chinach.

 

* Źródło: Gartner Market Share: ERP, Software Worldwide, 2009 na podstawie całkowitych przychodów z oprogramowania w 2009 roku.

 

Więcej o nas... Sage w Polsce


Sage jest wiodącym w naszym kraju producentem oprogramowania do zarządzania firmami. Od kilkunastu lat dostarcza polskim menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązania ułatwiające zarówno prowadzenie działalności gospodarczej, jak i kierowanie większymi spółkami. Wspiera i doradza Klientom, by ułatwić im skuteczne prowadzenie biznesu.

 

Rozwiązania kieruje do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw bez względu na branże, w jakich działają oraz ich formę prawną.

 

Kilkanaście lat doświadczenia, sprawdzone produkty oraz przynależność do wiarygodnej międzynarodowej organizacji, jaką jest Grupa Sage, daje Klientom gwarancję współpracy ze stabilnym partnerem, o silnej pozycji rynkowej.

Copyright SIGMA 2017