Firma

Szanowni Państwo!

 

SIGMA jest ekspertem w dostarczaniu profesjonalnych systemów wspomagających zarządzanie firmą.Od początku istnienia, celem naszej firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług. Nasza wiedza i troska o dobro klienta zaowocowały zaufaniem, jakim obdarzyły nas firmy, które obsługujemy.

 

Obecnie obsługujemy wiele podmiotów gospodarczych i liczba naszych klientów stale wzrasta. Ze względu na bardzo zróżnicowaną specyfikę firm, z którymi współpracujemy mamy pokaźne doświadczenie w wielu obszarach działalności gospodarczej - od spółek osobowych prowadzących działalność gospodarczą do przedstawicielstw zagranicznych firm i oddziałów zagranicznych koncernów produkcyjnych i handlowych.

 

Produkty i rozwiązania oferowane przez nas są projektowane i wdrażane przez najwyższej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Projekty i wdrożenia prowadzone są przez doświadczony zespół inżynierów.

 

Firma SIGMA aby zagwarantować najwyższy poziom usług wdrożeniowych oraz komfort prac, posiadająca doświadczony zespół specjalistów z zakresu technologii informatycznych, oferuje zarówno dużym jak i małym podmiotom gospodarczym współpracę w zakresie utrzymania i rozwoju infrastruktury informatycznej.

 

Posiadamy autoryzację na sprzedaż oraz prowadzenie wdrożeń następujących systemów:— Symfonia Premium (producent SAGE )— Symfonia Forte (producent SAGE )

 

Copyright SIGMA 2017